هم‌اکنون 53 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

مراسم رونمایی از اولین سایت "دانشنامه جامع مجازی ویکی مهدویت" کشور به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی

توجه به مهدویت و امام عصر(عج) از رویش‌های نظام در انقلاب اسلامی است/ لازمه حضور قدرتمند در فضای مجازی ارائه محتوای قوی و مستند
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی‌فرد در مراسم رونمایی از اولین سایت "دانشنامه جامع مجازی ویکی مهدویت" کشور همزمان با فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، بزرگ ترین عید از اعیاد اسلامی را تبریک گفت.

وی با اشاره به این‌که در تمام ایام سال روزی با فضیلت تر از روز عید سعید غدیر خم پیدا نمی‌شود، بیان کرد: ماه مبارک رمضان، شب‌های قدر با همه جایگاه اما مطابق روایات روز عید سعید غدیر خم دو برابر شب های قدر و ماه رمضان است.

نماینده ولی فقیه در خوزستان اظهار داشت: یک نفر اطعام کردن در روز عید سعید غدیر خم در وقت افطار گویی یک میلیون پیامبر، صدیق و شهید را اطعام کرده اید.

امام جمعه اهواز با بیان این‌که ارتباط عید سعید غدیر خم با مهدویت و وجود مقدس‌ امام عصر‌(عج) قطعا در روایات شفاف و روشن بیان شده و نیاز به تبیین ندارد، ادامه داد: یکی از رویش های نظام در ۴۲ سال انقلاب اسلامی توجه ویژه به بحث مهدویت و وجود امام عصر(عج) است.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد با اشاره به این‌که نظام مقدس اسلامی بستر و زمینه ظهور امام عصر(عج) را فراهم می کند، گفت: بنیاد مهدویت در استان خوزستان فعال و تلاش می کند که در حال حاضر شاهد طراحی اولین سایت "دانشنامه جامع مجازی ویکی مهدویت" کشور به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی هستیم.

نماینده ولی فقیه در خوزستان عنوان کرد: دنیای امروز، دنیای فضای مجازی است و هرکسی در این محیط حرف اول را بزند با اقتدار می تواند مجموعه خودش را مدیریت کند و نوع جوانان اقبال بی سابقه ای به این فضا دارند.

امام جمعه اهواز ادامه داد: اگر بخواهیم حضور قدرتمندی در فضای مجازی داشته باشیم لازمه آن جمع آوری و ارائه محتوای قوی و مستند در حوزه مهدویت و مقدس امام عصر(عج) هستیم تا پیام مهدویت را جهانی کنیم.
آخرین ویرایش
در 1400/5/10 15:53

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
06132218691
اهواز، خیابان دکتر شریعتی (سی‌متری)، خیابان مسلم، بین قنواتی و رستگاری، پلاک59
پیامک
30001366