هم‌اکنون 53 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

جلسه با دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی بنیاد استان ، در بازدید بعمل آمده از دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه که در مورخه 15 / 9 / 1399 انجام گردید جلسه‌ای با دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان خوزستان در دفتر ایشان منعقد گردید، که نتایج حاصله در پی این نشست به شرح ذیل میباشد
به گزارش روابط عمومی بنیاد استان ، در بازدید بعمل آمده از دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه که در مورخه 15 / 9 / 1399 انجام گردید جلسه‌ای با دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان خوزستان در دفتر ایشان منعقد گردید، که نتایج حاصله در پی این نشست به شرح ذیل میباشد.
مقرر شده در اولین جلسه با ائمه جمعه استان مدیر بنیاد استان خوزستان در جلسه شرکت نموده و تصمیمات متخذه صورت گرفته در جلسه امروز را به سمع و نظر آنان برسد.
مقرر گردید که ائمه محترم جمعه کل شهرستان ها در خطبه های نماز جمعه در خطبه اول حتما به موضوعات مهدوی به صورت منظم هر هفته اشاره نمایند.
مقرر شد که کلیه ستادهای نماز جمعه شهرستان های استان خوزستان فضای و محل برگزاری نماز جمعه، چهره مهدوی به خود بگیرد که شامل (نصب پلاکارد با موضوع مهدوی در کردن نمایشگاه ثابت کتاب مهدوی پخش سرود و کلیپ مهدوی همراه با اعزام استاد مهدوی جهت پاسخگویی به سوالات مهدوی و ...) باشد.
آخرین ویرایش
در 1399/9/27 10:22

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
06132218691
اهواز، خیابان دکتر شریعتی (سی‌متری)، خیابان مسلم، بین قنواتی و رستگاری، پلاک59
پیامک
30001366